Управління IP-адресами

У кожної корпоративної мережі або мережі Інтернет-провайдерів використовуються IP-адреси. Це дуже важливий компонент мережі в цілому. Є кілька способів керування присвоєнням IP-адрес. Багато адміністраторів навіть на великих підприємствах як і раніше використовують листи Excel через відсутність інтелектуальних засобів керування IP-адресами. Ми рекомендуємо використовувати наш рушій для керування IP-адресами. Цей модуль під’єднується до бази даних клієнта в системі Splynx. Коли IP-адреса або підмережа присвоюється клієнту для доступу, IP-адреси будуть також прив’язані до вкладки керування IP-адресами. Головна перевага такого підходу полягає в уникненні конфліктів IP-адрес, коли кілька клієнтів отримують однакові IP-адреси або IP-адреси з невірних діапазонів. Крім того, у вас завжди буде інформація про реальну ситуацію з підмережами.

Наше відео та скріншоти демонструють кілька підказок про те, як використовувати цю функцію:

 

1. Створіть кореневу мережу – велику мережу, і додайте до неї підмережі. Кореневу мережу позначають жовтим кольором.

 

ipman1

 

IP-адреси всередині обраної підмережі наведені в таблиці:

 

2016-01-26 10.43.12 pm

 

 

2. За допомогою самого інструменту є можливість статично визначити, для чого використовується певна IP-адреса або коли присвоюється IP-адреса клієнтові. Вона резервується інструментом керування IP-адресами. Крім того, при спробі призначити клієнтові IP-адресу, яка вже використовується, система запобігатиме цьому.

 

2016-01-26 10.46.05 pm

 

3. Додатковою функцією системи також є можливість надсилати масовий пінг до пристроїв обраної мережі, розділяти мережі на невеликі підмережі або зливати маленьку мережу з великою. Є можливість представити стан мережі у вигляді графічної карти з іконками для швидкого отримання інформації. Усі червоні значки означають, що IP-адреса не відповідає на масове надсилання пінг запитів.

2016-01-26 10.43.28 pm

Більш докладний опис керування IP-адресами можна знайти в нашій відео-інструкції –

Ви також можете налаштувати кольору і типи пристроїв, а також додавати нові типи обладнання. На скріншоті і приклад того, як візуалізувати невеликі мережі / 29/28 і т.д. в одному загальну /24 мережу.

IPAM customization

По-друге відео-підручник показує, як налаштувати модуль управління IP-адреса і додати більше кольорів до нього:

 

Залишити відповідь