Інтелектуальне керування пропускною спроможністю – модуль FUP

Багато Інтернет-провайдерів використовують в своїй мережі правила чесного використання (FUP) – це означає, якщо клієнт завантажує або вивантажує більше, ніж певну кількість даних, його швидкість знижується. Ми підняли цю ідею на зовсім інший рівень і надали можливість конфігурувати такі обмеження настільки різноманітно, наскільки це можливо.

У ISP Платформі Splynx наявне інтелектуальне керування пропускною спроможністю. Швидкість клієнта можна визначити на основі обсягу трафіку, використаного ним протягом місяця, тижня або навіть дня. Є навіть можливість визначити максимальний час онлайн в годинах на одного клієнта.

Ви хочете надати користувачам подвійну швидкість в нічний час? Або, можливо, ви не хочете контролювати трафік вихідними? Або потрібно просто уповільнити надактивних завантажувальників, беручи до уваги дані, що передаються ними щодня? Робіть це за допомогою системи Splynx прямо зараз!

PlansПараметри FUP знаходяться в пункті меню План під кнопкою-стрілкою

Спробуємо створити приклад. Візьмемо, наприклад, тарифний план на 5 Мбіт/с, вхідний і вихідний трафік для клієнтів у вихідні враховувати не будемо, значить, вони отримають по 7 Мбіт/с щосуботи та щонеділі. Далі створені перші правила. По-перше: «Не враховувати трафік у вихідні»:

Don't count weekends

І збільшити швидкість 5 Мбіт/с на 40% щосуботи та щонеділі:

7Mb on weekends

Тоді ми можемо зазначити, яке правило буде застосовуватися щосуботи:

2016-04-01 08.38.44 pm

 

У наступному кроці визначимо режим для надактивних завантажувальників з трафіком більш 10ГБ щодня – знизимо швидкість до 2 Мбіт/с після того, як вони перевищать обсяг передачі даних 10ГБ за один день.

high_download

Встановимо щомісячне використання трафіка в обсязі 100 ГБ, після досягнення цієї межі надамо тільки 1 Мбіт/с. Коли ж користувач досягне 110ГБ, заблокуємо його і нарахуємо додаткову оплату за зайві дані.

Total

Як видно на останній фотографії, ми створили повну комплексну політику керування пропускною спроможністю для тарифного плану 5 Мбіт/с. Надається можливість використовувати модуль FUP для створення власних правил! Обмеження швидкості здійснюється за допомогою сервера Radius з використанням атрибутів зміни авторизації (CoA) на будь-якому сумісному обладнання або за допомогою API маршрутизатора Mikrotik на операційній системі RouterOS.

Залишити відповідь