Виставлення рахунків, рахунків-фактур та фінанси в системі Splynx

Метою будь-якого бізнесу завжди є прибуток. Інтернет-провайдерам слід контролювати платежі клієнтів, створювати рахунки, обробляти та пов’язувати платежі, керувати фінансовими потоками.

finance_dashboard

 

Splynx містить потужний платіжний рушій, що складається з 4 основних частин:
1. Фінансові операції
2. Рахунки-фактури
3. Платежі
4. Рахунки-проформи

1. Фінансові операції
Увесь процес виставлення рахунків у межах системи Splynx базується на фінансових операціях.
Фінансові операції – основа виставлення рахунків і виконується завжди, коли починаються грошові потоки або зміни балансу на рахунку клієнта:

а) За кожен розрахунковий період система Splynx автоматично стягує плату з клієнта. Адміністратор може визначити перший день місяця як розрахунковий, а значить, клієнт буде платити за календарний місяць.
До того ж система Splynx надає можливість стягування плати з кожного клієнта в будь-який інший день. Наприклад, один клієнт розраховується 15-го числа кожного місяця, а інший 20-го. Така дія створює транзакцію типу «+ Надходження (Дебет)»;

б) Коли клієнт оплачує послуги, створюється фінансова операція. Він може оплатити, використовуючи банківський переказ, готівкою або через платіжний сервіс в Інтернеті. В цьому випадку система Splynx пов’яже платіж з рахунком клієнта і створить одну платіжну фінансову операцію. Створена фінансова операція такого типу називається «-Витрата (Кредит)»;

в) Тоді адміністратор додає або знімає гроші на/з балансу клієнта;

г) У разі необхідності корекції, також створюється певна фінансова операція.

Завдяки системі фінансових операцій, ведеться чітка історія дій і є можливість відстеження історії балансу клієнта.

Billing_transaction

 

2. Рахунки-фактури

Splynx дає можливість працювати або з рахунками-фактурами або без них.

Працюючи без виставлення рахунків, система Splynx тільки приймає платежі та внески (платежі) від клієнта за кожний розрахунковий період без створення будь-якого офіційного документа.

У разі, коли рахунок-фактура необхідний, система Splynx може створювати такі рахунки автоматично, або ж адміністратор може створити їх самостійно. Рахунки-фактури можуть створюватися у зв’язці або окремо один за одним. PDF-файли рахунків-фактур – повністю налаштовуються. Усі документи, які генеруються системою Splynx, можуть конвертуватися в різні формати для друку або надсилання кінцевим користувачам.

Приклад повністю адаптованого рахунку-фактури для клієнта:

factura_example

 

3. Платежі

Splynx обробляє платежі. У разі, коли клієнт платить готівкою в офісі компанії, для введення платежів в систему використовується модуль касового апарату. Доступ оператора касового апарату до системи обмежений, він може тільки прийняти платіж, ввести платежі та переглядати деталі клієнтів. Адміністратор також може додавати в систему готівкові платежі.

Інтернет-провайдери, як правило, використовують різні способи оплати. Ми підтримуємо банківські операції або генерування платіжних доручень SEPA. Банківські платіжні операції автоматично обробляються програмою обробки запитів системи Splynx – невеликим модулем, створеним для кожного банківського формату файлу окремо.

Приклад автоматичної обробки банківських операцій показаний на малюнку далі:

Payments

Платіжні доручення SEPA – це файли, що генеруються системою Splynx і надсилаються в банк, який проводить переказ грошей з рахунків клієнтів на рахунок компанії. Ми підтримуємо різні формати доручень SEPA і підтримуємо формати доручень будь-якої європейської країни.

Платіжні системи. Ми постійно додаємо нові платіжні системи онлайн, такі як PayPal і схожі. Клієнт може оплатити послуги компанії через портал авторизації або безпосередньо на Інтернет-сайті платіжної системи. Коли система Splynx отримує платіж, додається одна фінансова операція.

4. Рахунки-проформи
Це не податкові документи, створені системою Splynx. Іноді компанії не виставляють рахунки клієнтам відразу, а насилають їм запит на оплату або орієнтовний рахунок-фактуру.
При створенні запитів, баланс клієнта не змінюється. Головною причиною такого підходу є недопущення сплати податку ПДВ компанією за клієнтів неплатників.
Якщо ж клієнт сплачує необхідну суму, зазначену в запиті, компанія може також виставити податкову накладну.
Приклад такого документа показаний на малюнку далі:

proforma

Рушій виставлення рахунків в системі Splynx повністю налаштовується і масштабується, що надає можливість обслуговувати тисячі фінансових операцій щомісяця. Наші клієнти використовують рушій в різних частинах світу, і ми до цього дня були в змозі встановити систему виставлення рахунків відповідно до вимог місцевих стандартів.
Далі наведено чотири відео-інструкції, що демонструють, як працює кожна частина рушія виставлення рахунків.

Фінансові операції

Сервіси

Рахунки-фактури

Платежі

Залишити відповідь