Splynx платформа – білінг та управління ISP

Splynx – це білінгова програмна платформа, створена для Інтернет-провайдерів і мережевих адміністраторів.

Splynx надає багато корисних послуг, наприклад, виставлення рахунків і рахунків-фактур, централізоване конфігурування і моніторинг обладнання, hotspot billing (хотспот білінг), клієнтський портал та багато іншого. Основна перевага платформи полягає в тому, як систему можна налаштувати – Splynx забезпечує простий спосіб створення додаткових модулів або інтеграції з програмними рішеннями сторонніх виробників. Це досягається завдяки особливій структурі системи. Splynx – це функціональний набір модулів і відкритих програмних інтерфейсів (API), тому ми називаємо її Платформою (Фреймворк). Це означає практично необмежені можливості для адміністратора, коли йдеться про налаштування програмного забезпечення.

Використовуйте Splynx як ключовий елемент мережі! Інтегруйте його з наявними рішеннями і додатками, використовуючи API Платформу Splynx, і приступайте до створення програмно-конфігурованих мереж!

Ми підтримуємо пристрої різних виробників, деяке обладнання можна під’єднати через певний API, деяким можна керувати за допомогою стандартних протоколів або протоколу керування процесом обробки даних OpenFlow для створення програмно-конфігурованих мереж.

 

Splynx підтримує: Ubiquiti, Mikrotik, Juniper, Cisco,